Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kit VALEO do Octavii II 1.9 TDI, przejście na Jednomas.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kit VALEO do Octavii II 1.9 TDI, przejście na Jednomas.

    ja pojechałem do aso do wieliczki mówie co jest a gosc do mnie aaaaaa to ja musze przyjąc auto na warsztat otworzyć zlecenie sprawdzić czy przysługuje czy nie :evil:sama diagnoza 250zł i powiedzialem dziekuje do widzenia cewki kupilem sam narazie dwie

  • #2
    Kit VALEO do Octavii II 1.9 TDI, przejście na Jednomas.

    Witam,

    Słyszał ktoś o kicie Valeo?, podobno wszystko co potrzebne żeby przejść na jednomasę.
    Zastanawiam się co zastosować w swojej Octavii. Wszędzie piszą że najlepiej założyć Koło zamachowe o nr. 037 105 273C i zestaw z G60.
    Zna ktoś numer kat. tego kitu z Valeo?
    Fabia 1.9 TDI V/RS-Line ---> Octavia 1.9 TDI V/RS-Line ---> Octavia 2.0 TSI V/RS

    Komentarz


    • #3
      swojego czasu interesowałem się tym wynalazkiem, ale...

      1. tuner nie miał wyrobionego zdania co do capacity enemowych,
      2. cena wyrywała z butów

      ...ale to było dwa lata temu..... :szeroki_usmiech

      później, gdzies tak z bieigem czasu, podpytywałem branżystów o tenżesz, o ich opinie etc i jakichś zachwytów nad realcją cena/jakość nie słyszałem...ale i tak podchodziłem do tego w sposób na zasadzie...baby w maglu gadają.... :szeroki_usmiech

      finalnnie mam zestaw standard/obowiązkowy z G60 i 028 105 269 B....a lekko teraz nie ma.... :szeroki_usmiech

      proszsz 4P_835035
      >>E<< by Ali, defibrylator by DGW

      Komentarz


      • #4
        Odpuść sobie ten chłam. Zakładałem valoe i jak założyłem tak od razu poszło w kubeł.
        380Nm nie zniosło.
        Nie opłaca się w to pakować.

        vr6 sachs z scharana u mnie znosiło 450Nm przez 3 lata.

        Komentarz


        • #5
          Walus, to jest coś takiego: Zestaw sztywne koło zamachowe + sprzęgło Skoda Octavia II sklep z częściami samochodowymi sklepmoto.eu


          Sztywne koło zamachowe, docisk, tarcza, łożysko.
          Myślę że z 340-360NM spokojnie wytrzyma.
          Fabia 1.9 TDI V/RS-Line ---> Octavia 1.9 TDI V/RS-Line ---> Octavia 2.0 TSI V/RS

          Komentarz


          • #6
            Dejwid ale w podobnej kwocie możesz zanabyć odelżone_koło plus Sachs G60, które z powodzeniem zniesie znacznie więcej, czyli ptencjał pod GT1749VB

            Obecnie owo sprzęgło przenosi u mnie 425 Nm...
            >>E<< by Ali, defibrylator by DGW

            Komentarz


            • #7
              Daj spokój z valeo. Posłuchaj innych. Ja to przeszedłem i uważam że wydałem bez sensu kasę. zapodaj jednomas 100zł + sachs 900zł i masz mocne sprzegło. valeo może nawet i te 350Nm nie przenieśc na dole.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X